SON EKLENEN FÄ°LMLER

TenTen’in Maceraları – The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin animasyon film gösterisi oldukça beğenilmiş izleyen kişiler tarafından tam not almayı hak etmiştir. TenTen'in Maceraları filmini izlemek için doğru adreste bulunuyorsunuz. TenTen maceraları filminde anlatılmak istenen konu; Tenten ve akıllı köpeğinin başından geçen bir kaç olaydır. Snowy bulduğu elle yapmacık gemiyi etrafına gösterince ondan hoşlanmayan Sakharine’nin tüm odak noktası olur. Sakharine onu ve TenTen’in korsan hazinesinin çaldığı konusunda etrafına bir söylenti yayar ve kendiside buna inanmaktadır. Bunu kanıtlamak için bir çok yol deneyecektir. Birbirlerini yakalamak ve gün yüzüne çıkartmak için takip ve kovalamaca başlar. Bu olaylar gerçekleşirken ortada bulunan batmış gemi üzerinde lanet olma olasılığı anlaşılacaktır.
yorum0    yazar Ä°zlenme : 120   tarih   Tarihi : 24 Şubat 23:51   Ä°mdb : Ä°zle

5136290147

Mes tresors filmi komedi türünde içerisinde aksiyon türü bulunduran bir konuya sahiptir. Hazinelerim filminin konusu; Patrick isimli hırsız ve ortağı işini çok iyi yapmakta ve hiçbir kimseye yakalanmamaktadır. İyi bir ekip işiyle profösyonelce hırsızlık yapan grup son vurgunlarını yapmak için hazırlıklarına başlamıştır. Söz konusu 15 milyon olunca aralarında istenmeyen olaşlar yaşanmaya başlamıştır. Pay bölüşümlerinde birbirlerinin yapmış olduğu işler dolayısıyla fazla pay alma kavgası birbirlerini ikileme düşürecek düşman olarak bu hırsızlığı ayrı yapmaya karar vereceklerdir. Patrick tek başına bu hırsızlığı gerçekleştiremeyeceği için yeni bir ekibe ihtiyac duyduğunu fark eder. Eski dostundan olan kızlarını yanına çağırır bu işi yapmak için yardım ister. Masum olarak gözüken kızlarının işi kabul etmesi aslında büyük bir risk taşımaktadır.
yorumdog cabbage    yazar Ä°zlenme : 121   tarih   Tarihi : 24 Şubat 23:49   Ä°mdb : (605) 873-3952

Along with the Gods The Last 49 Days full izle

Along with the Gods The Last 49 Days Fantastik filmini türkçe dublaj izleyebilmeniz için öncelikle web sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Yong-hwa Kim yönetmenliğindeki film çok beğenilmiş ve çok izlenme elde etmiştir. Fantastik, aksiyon ve dram türündeki filmimizin konusu; İnsanların ölüm esnasında yanlarında bulunan melekleri konu almaktadır. İnsanların ölümünde onları ebedi yolculukları sırasında yolculuklarına eşlik eden meleklere ölüm gardiyanları da söylenebiliyordu. Gardiyanları görmek mümkün değilken onları izleyebilen bir kişiyi fark ettiklerinde işler değişecektir. Along with the Gods The Last 49 Days Filmini hd izleyin.
yorum0    yazar Ä°zlenme : 121   tarih   Tarihi : 24 Şubat 23:47   Ä°mdb : Ä°zle

Raid filmini tek part izle

Raid filmi hint filmleri arasında en güzeli olarak gösterilmektedir. En çok izlenen hint filmi Raid’in yönetmenliğini Ritesh Shah yapmıştır. Mart 2018 de yayınlanmış olan Gerilim, Aksiyon, Suç ve Dram türündeki filmimizin konusu; Abay devlet memurluğu görevinde asla torpile taviz vermeyen ve işinde asla usulsuz bir duruma müsade etmeyen biridir. Görevini layıkıyla yaparak onu onurlandıran devlet büyükleri ona jest olarak sürekli istediği yerde tayininin çıkması konusunda yardımlarda bulunmaktadır. İşini severek çalışan Abay yeni ataması yapılan görev yerinde şehrin en zengin iş adamlarından birinin devletten vergi kaçırdığını ve yasal olmayan işler yaptığını fark edecektir. Bu işleri ortaya çıkartmak için Abay var gücüyle çalışacaktır.
yorum(844) 585-5308    yazar Ä°zlenme : 115   tarih   Tarihi : 24 Şubat 23:45   Ä°mdb : 8192834773

Boyunduruk – Against the Clock

Against the Clock filmi izleyen kişiler gerilimi son raddesine kadar yaşamaktadır. Yönetmenliğini Mark Polish’in yaptığı Boyunduruk gerilim filminin konusu; İyi bir aile babası olan Kelley CIA ajanı görevi yapmaktadır. Baba katılmış olduğu bir görevde çatışmaya girmiş ve ağır şekilde yaralanmıştır. Yarananan Kelley apar topar hastaneye kaldırılınca durumunun çok ciddi olduğu anlaşılır. Kelley nefes almakta zorlandığı için nefes veren makinelere bağlanarak hayata tutunmaya çalışır. Eşi de durumu biraz araştırmaya başlayınca olaylara kaza olarak rapor edilen bu durum karşısında şok olur. Durumun kaza olmadığını bir çatışmada yaralandığı kanıtlamak için elinden geleni yapacaktır.
yorum0    yazar Ä°zlenme : 130   tarih   Tarihi : 24 Şubat 23:42   Ä°mdb : Ä°zle

Yucatan filmi donmadan seyret

Yucatan filmini full izlemek için doğru seçim yaptınız. Yucatan filmi Ağustos 2018 yılında vizyona girmiş olup google, yahoo, bing gibi sosyal arama motorlarında kendisini komedi film türleri listesinin en başına yazdırmayı başarmıştır. Filmimizin konusunda; birbirlerine düşen iki yakın arkadaş konu alınmıştır. Hızlıklıkla hayatlarını geçindirmeye çalışan iki yakın arkadaş bulundukları çevrede büyük bir parayı lotodan kazanan bir adama dadanmaya karar verirler. Amaçları adamdan parayı çalmaktır. Fırıncı loto’dan tutturduğu parayı kazandığını herkesten saklamaya çalışıyor olsa da hırsızların bundan haberi olmuştu. Hırsızlar aralarında anlaşmazlık çıktığı için birbirlerine de düşman olacak bu son işi birbirlerinden ayrı kendilerine rakip olarak yapmaya başlayacaktır. Komedi filmimizde sizlere iyi seyirler dileriz.
yorum330-706-1288    yazar Ä°zlenme : 273   tarih   Tarihi : 23 Şubat 3:41   Ä°mdb : 512-263-9194

(403) 429-7844

Serenity filmini indirmeden ve donmadan tek part olarak web sitemizde keyifle izleyin. Serenity filmi sizleri gerilimin doruk noktasına götürecek bir konuya sahiptir. Filmimizin konusu şu şekilde; Baker Dill bir adada kendisine ait bir balıkçı teknesi ile gelen misafir turistlere balık tutmayı öğretmek için turlar düzenleyen biridir. Geçimini sadece bu işten sağlayan Baker hayatını düzene sokmuş geçirdiği kötü olaylar sonrasında dim dik ayakta kalmayı başarmıştır. Karısıyla kötü giden evliliğini ondan uzakta bir yerde turlar düzenleyerek onu unutabileceğini düşünerek geçirmek istemişti. Başarılı olduğu bu konu çok fazla uzun sürmeden karısı tarafından bozulacaktır. Karısı Baker’i görmeye geldiğinde ona yeni kocası tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını ve çocuğunun bundan çok kötü etkilendiğini söyleyince iş değişir ve Baker hayatını geride bırakarak çocuğu için eski karısı Karene yardım etmek isteyecektir. Karen’in yeni kocasını bir tekne turuna davet edecek ve geri dönüşü olmayan bir tekne turu olacaktır.
yorum0    yazar Ä°zlenme : 300   tarih   Tarihi : 23 Şubat 3:38   Ä°mdb : Ä°zle

(262) 330-7712

Oblivion filmini izlerken çok şaşıracak ve bir o kadar yeni bilgiler öğreneceksiniz. İnsanların yaşamakta olduğu dünyanın araştırması için bir asker gönderilmesini isteyecek olan yetkililer, şuan bulundukları evrende işlerin iyi gitmediğinin farkına varacaktır. Jack deneyimli araştırmacı asker olarak görev yapmaktadır. Dünyanın araştırılması için Jack görevlendirilecektir. Dünyada yaşamdan ölüme hangi adım varsa Jack’den tüm bilgilerin toplanmasını isteyecekler. Jack’in macera dolu bilim kurgu konusu sizlerle.
yorum0    yazar Ä°zlenme : 307   tarih   Tarihi : 23 Şubat 3:37   Ä°mdb : 5512084683

(217) 513-0302

Punch-Drunk Love filmini seyretmek için doğru adrestesiniz. Yönetmenliğini Paul Thomas Anderson yaptığı Aşk sarhoşu filmini izlerken keyifli ve romantik filmlerin büyüsüne kapılabilirsiniz. Oldukça beğenilen ve Aşk sarhoşu filmini hd olarak izleyin. Film türlerinden Dram, Romantik ve komedi konusunu içerisinde barındıran filmimizin konusu şu şekilde gerçekleşir; birbirlerine ters düşünceli iki bireyin birbirleriyle yollarının kesişmesi konu alınmıştır. Hayatları boyunca birbirlerini tanıdıkları süre kadar birbirlerine zıt düşüncelere sahip iki kişi hiçbir zaman aynı nokta üzerinde durmamakta ısrar ettiler. İlerleyen zamanlarda bu ısrarı devam ettirdiklerini düşünürken aniden olaylar tersine döner ve yolları aynı hayat içerisinde birleşmeye başlamıştır.
yorum0    yazar Ä°zlenme : 296   tarih   Tarihi : 23 Şubat 3:37   Ä°mdb : Ä°zle

Yasak B̦lge 9 РDistrict 9 РDokuzuncu B̦lge

Dokuzuncu Bölge bilim kurgu film türü filmler arasında iyi derece yakalamış bir konuya sahiptir. Uzaylıları konu alan filmimizin konusu şu şekilde gerçekleşir; yaklaşık 30 yıl önce dünyaya gelen uzaylılar insanlarla iletişim kurmaya başladılar. İnsanların yaklaşımları kendilerine çok sempatik geldiği için akıllarında uzaydan ayrılarak insanlar içerisinde yaşamak gelmişti. Uzaylıların bu düşünceleri zamanla insanlar arasında yayılınca insanlar olaya tepki gösterdiler. Çünkü bilinç altına yerleşen şey insanlara uzaylıların zarar vermesini beklemekti. Fakat uzaylılar zarar vermeyince bunu da şahit olarak gördüklerinde uzaylıların bu düşüncelerine ortaklık edecek ve uzaylıları ülkerinden biraz uzakta terk edilmiş bir yer verecekler orada yaşayabileceklerini söyleyeceklerdir. Bu durumlar gelişirken girişimci bir silah şirketinin sahibi ise bu olayı kendi lehinde kullanmaya karar verir. Uzaylıların getirdiği silahı yaparak para kazanabileceğini düşünen silah şirketinin sahibinin işler istediği gibi gitmemektedir. Yasak Bölge 9 filmini hd izle.
yorumallotheism    yazar Ä°zlenme : 286   tarih   Tarihi : 23 Şubat 3:32   Ä°mdb : 2194276164